Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kapacitu Externího HDD

Zdravím,
chci se prosím zeptat kde (nebo jak) je napsáno, jaký největší soubor může HDD pojmout?
Mám dost filmů ve full HD a mají okolo 20GB a současný HDD není schopný je pojmout a komprimovat se mi je nechce (ne lenost, ale kvalita obrazu)

Takže jestli mi řeknete jak se jmenuje ta funkce, budu vám velice vděčný, děkuji :)

Bože, ten Indoš.
Výraz: "souborový systém" vám ve škole neřekli? Předpokládám na tom externím vfat (fat32), který jaksi má drobná omezení, včetně maximální velikosti souboru na 4 GiB >> vytvořit takový souborový systém, který nemá takové omezení maximální velikosti jednoho souboru. Třeba ext2, když jste neprozradil váš operační systém.
Dalším možným problémem je, zda ten externí disk je vytvořen z normálního HDD a BOXu, nebo koupen jako hotový výrobek. Pak tento styl archivace záloh je poněkud nešťastný.

jaký největší soubor může HDD pojmout?

Pevne verim, ze suborovy system je NTFS, v tom pripade nerozumiem otazke.

A celkovu kapacitu disku zistis vsade (suborovy manazer, tento pocitac, sprava diskov, fyzicky z nalepky na HDD,...).

Ak mas disk v NTFS particii tak mozes tam dat aj 200GB film a bez problemov ti to musi vcelku zobrat !
Jedine zeby si ho mal na FAT32 ale to sa uz 10 rokov nedava na disk FAT32 system suborov. Jedine USB kluce su vo vacsine na FAT32, Disky maju byt na NTFS alebo ine a nie FAT32.