Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Přbasovaná sluchátka

Ahoj,chci se jen zeptat,vyhlídl sem si jedny sluchátka,cena je dobrá , kvalita taky , ale každý říká,že jsou přebasovaná. Co si mám pod tím představit , jako že když budu poslouchat hudbu , tak basy budou drtit uši jako v kině , nebo co ? :D Dík

A co takhle napsat typ sluchátek a jejich primární určení (přehrávač, PC,...)? Obecně: přebasování dělá v drtivé většině hluchátek tvar a "přilehnutí" mušle. Dneska je to vše na neodymiových měničích a ty hrajou v dané cenové třídě všecky zhruba stejně. Jsou-li tebou vybraná sluchátka uzavřená a ty nesnášíš hluboké tóny, zvol polouzavřená. Víc se poradit nedá.