Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem jeden ze dvou ventilatoru na grafice se netočí

Zdravím, zhruba cca. 2 týdny dozadu sem si všiml že se mi nějak zadrhává a točí pomaleji jeden ventilátor na mé grafice (celkem jsou 2), dnes jsem proto koupil stlačený vzduch a pročistil velmi opatrně pc od prachu. Dopadlo to tak že jsem pc znovu zapojil a ten jeden ventilátor se už vůbec netočí, po vypojení karty jde ventilátorem ručně ztuha pohnout. Jde to nějak opravit? Popřípadě bych se chtěl zeptat zda v případě reklamace mám donést celou sestavu nebo jen tu grafiku(komponenty jsem vybral a složit je nechal v alfacomp). Děkuji za případné rady.

Děkuji za odpověď, ještě bych se chtěl zeptat. Při prohlížení na webu se mi občas(řekl bych že 3x do týdne) zobrazují takové dívké trojúhelníky, čtverce v červené a modré barvě a posune se i text ale u her, na ploše je vše v pohodě. Zkoušel jsem reinstalaci windowsu, ovladačů ale nepomohlo to. Teď když jedu na integrované grafice tak jsem zatím nic nezaznamenal. Chci se proto zeptata zda by to mohl být také problém grafiky a tím pádem to mám uvést také při reklamaci, děkuji.