Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Aktualizace na Windows 8

Čus lidi zatím mám na notebooku Windows 7 ale když si chci přes aktualizator co nabízí Windows, zadám key tak mi to napíše že není možné se připojit k internetu a takto furt dokola. Klíč mám originál

a načo tam budeš davat stare w8pro ked je W8.1Pro vylepšeny a key plati aj nan bez problemov ono je to vlastne len sp1 pre W8 vydany ako dvd:i: len si zvol spravny jazyk,bit verziu a daj si vytvorit to iso,lebo ak daš usb vytvori ti ho na uefi dosku a stejne je dobre mat doma založnu ,,placku,, :!: