Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nejede pocitac

ahoj, jednou jsem hral hru a najednou byla cerna obrazovka, po vypnuti z elektriky mi to uz neslo zapnout a kdyz sem dal kabel do zdroje byl slyset ultrazvuk a chvilema se pootacel vetrak na cpu a dokonce se rozsvitili kontrolky na klavesnici o hodne vic nez normalne. vi nekdo co s tim je? diky

hru counter strike 1.6 a OS je XP. ultrazvuk jak z pistalky pro psy a sel ze zdroje, koupil jsem i novy zdroj ale pc furt nejde zapnout - jednou se to povedlo a to se rozhavili kontrolky na klavesnici a delalo to zas ten ultrazvuk

Tak ked sa rozsvietili kontrolky klavesnice moc silno, tak asi zdroj nacpal 12V namiesto 5V, takze je v tom PC uz asi odpalene vsetko snad okrem CPU. Daj to odbornikom nech otestuju s dalsimi komponentami co je este pouzitelne a co musis kupit nove.