Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Mobil do 4 tisíc na hry :)

dobrý den potřebuji pro syna nějaký mobil na hry :) potřebuji aby byl velký a výkonný .. měl služby google play aa tak podobně prostě věci potřebné k těm hrám :D prosíím o radu vůbec se v tom nevyznám :) dopředu děkuju za všechny tipy :)

Quake 3 i Doom 3, ale! na to je třeba 4 jádrovy stroj (schvalne 4 neboť 2 pro systém a apps na pozadi a 2 pro hru) s min 1gb paměti a s graf. jádrem Adreno 4xx či Tegra 4+. :) Mobil na hraní do 4k je OK pro nenáročné 3d hry. Hlavne nekupuj s MediaTek procesorem! Cela MT série je hrozná v jakémkoli výkonu. Osobně jsem porovnával MT s Tegrou a Qualcomem. Intel je "prý" na tom taky dobře, ale spise u dražších přístrojích?

PS: jukni zde a vyber si..
http://www.1mtb.com/top-9-best-unlocked-android-sm artphone-mobile-under-200-dollar-usd/

Placas nesmysly, predtim nez neco placnes si prosim nastuduj spravne odpovedi, v tomto pripade herni benchmarky.

NVidia Tegra je za uplne jinou cenu nez Mediatek (jakykoli SoC od nich) a teda je logicky vykonejsi, do 4.000,- mobil neudela.
Mediatek porovnavany s cenove stejnymi cipy od Qualcommu obvykle v hernim testu zvitezi. Samozrejme drazsi Qualcommy jsou vykonove uplne nekde jinde.

Osobne bych se taky Mediateku vyhnul, ale pokud to ma byt co nejlevnejsi a na hry, tak MTK6592, nicmene v cz distribuci si nejsem jist, jestli to bude do 4.000,-