Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nefunguje klávesnice

dobrý den dnes sem si kupil klavesnici a jaks sem jí zapojil do usb tak mi to nenašlo drivery nevíte jak tomu pomoct ?
Změna kategorie, původně: Hardware (karel)

To je divne. Asi ten obsluzny program nainstaloval nejaky svuj driver. Co je to za klavesnici (model)?
Zkusil bych mrknout na web vyrobce, jestli tam neni novejsi software.
Kdyz se na chvilku zapne, mozna se puvodni driver neprepsal. Co zkusit onen software ke klavesnici vypnout (msconfig -po spusteni)?
Jeste me napada, ze by mohl byt nainstalovany software pro jiny OS.