Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Bios !

Dobrý den ,chci se zeptat jestli by někdo neuměl poradit s BIOS mám ho ,totiž v ntb nastala chyba . Děkuji předem .

Notebook : Asus k55vj - sx071h

No, nechtěl bych být u toho, až začneš děkovat zadem, ale zkus přeformulovat svůj dotaz. Naprosto není jasné o co jde. Že máš v notebooku BIOS, o tom nikdo nepochybuje, a že nastala chyba? Jaká? Notebook vzplál jasným plamenem, nebo co se přihodilo?