Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Bazarový Harddisk do X61

Ahoj,
Doma mám starou X61 a chtěl jsem ji opravit. Má s nejvyšší pravděpodobností rozbitý Harddisk. Zkoušel jsem tam narvat SSD od Samsungu, ale X61 ho vůbec nedetektovala, pravděpodobně protože nepodporoval SATA 1,5 ale pouze 3 a 6. Našel jsem si Harddisk na aukru http://aukro.cz/seagate-2-5-250gb-sata-i4898019331 .html, který by měl umět 1,5 SATA. Ještě jsem měl v plánu koupit flashku a nainstalovat na ní linux, ale to mě už přešlo. Na ten HDD bych chtěl hodit Windows.
Máte s tímto někdo nějaké zkušenosti?
Dík
Potoso

Fakt dík za pomoc :)
Jdu ho nahodit. Ten SSD už nemám. Zkusím PS4 HDD a co to schválně vyhodí.
E: ERROR 2100: HDD0 (Hard disk drive) initialization error (1)
V tuto chvíli HDD v pc není

Tak z PS4 to brát nebudu to je moc mrcasení, ale přemlouvám kamaráda aby mi půjčil z jeho starého Asusu a tvrdí mi, že to nepůjde. Je to možné?