Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Drahý počítač laguje ve hrách

mam docela drahej pocitac ale spousta novejsich her laguje.
toto je moje sestava
intel i7 3770k
nvidia gtx 770oc
8gb ram corsir 1300hz
750w zdroj
win 8
nevi nekdo prosim proc i starsi hry mi zatezuji procesor na 90-100%?
Změna stupid předmětu, původně: prosim o pomoc. (touchwood)

A odkial my mame vediet preco ti LAGuju hry a mas vytazeny CPU ked nudavas odkedy to robi ci od novoty alebo teraz niekedy, ci si neainstaloval nieco, ci nemas virus a skenoval si vobec svoj system, ci mas aktualne ovladace na vsetko ci ti laguju i videa v PC alebo kedy to LAGuje...
MY NEMAME VESTECKU GULU ! TAK ODKIAL MAME MY VEDIET ZE PRECO TI LAGuju HRY A MAS VYTAZENY CPU KED NEUDAVAS INFORMACIE !!!