Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Windows 8 nejde spustit

dobrý den, potřeboval bych poradit. Obnovoval jsem si Windows 8, po obnovení ale nejde spustit a píše chybu The instruction at 0x4002b319 referenced memory at 0x00000000. The memory could not be read.. Nevím, jestli to půjde opravit, jestli ne, tak mám ještě jedem problém. Nemám totiž instalační cd a nejde mi načíst ani bios takže nemůžu nic. Jestli někdo víte co s tím, napište. Děkuji
Změna předmětu, původně: WINDOWS 8 NEJDE SPUSTIT
Změna kategorie, původně: Software (Kurt)

W8 allX sa neopravuje
ty si len pekne nabootuj nejake liveCD (hirens boot/ linux) a tie tvoje data pekne prekopiruj mimo tento disk,na niektorych notbukoch je totiž demmente urobena recovery s formatom CELEHO disku aj ked by stačil len oddiel C-system, možeš použit aj ,,ramik,, a ten disk prekopirovat na inom PC
na tvojom mieste tam ale vrazim rovno W8.1 ktore si stiahneš od mrkvosoftu sam a zdarma

http://pc.poradna.net/q/view/1327903-windows-8-1-c ore-pro-32-64-bit-download