Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Irfan neprecita hlavicku jpg suborov

Zakaznik mi poslal podklady na stranku. Niektore subory nemozem vsak otvorit v nicom non-ms. Skusal som Irfan aj Photofiltre. Nic. XP zobrazi nahlady ok, aj malovanie ich otvori ok. V com by mohla byt chyba? Zeby pri paleni cd (dosli mi na cd)?
Vravel ze fotky su priamo z fotaku neupravovane tak nechapem preco su niektore ok a niektore nie. N

Premenovanie suboru (odstranenie medzier, dlhych nazvov a diakritiky) som skusal ako prve este vcera vecer. Mam pocit, ze problem vznikol pri napalovani. Inak si to neviem vysvetlit. Jeden adresar mi proste nejde.
Inak skusal som obrazok otvoerit v malovani a ulozit ako novy. Ten novy sa vsak sprava ako stary.