Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zlozena nova PC zostava : " No video input " problem

Zdravim ,

Poskladal som novu zostavu :

Maticna : MSI A88XI AC ,
Graficka : MSI N750 TI TF 2GD5 / OC Gaming
Procesor : AMD Athlon X4 860K
RAM : Kingston 8 GB Kit DDR3 1866Mhz CL 10 HyperX Fury ( 2z )
Zdroj : 600 w COOL MASTER

Problem je ze po zapnuti nemam ziaden signal do monitora ( graficku kartu som skusal na druhom PC a ide ) . Stava do dosky ide , hardisk , ventilatory bezia. Kontroloval som ci je vsetko dobre zapojene bod po bode. Stlacidla vypnutie a restart funguju. Neviem uz co to moze byt tak sa pytam o radu.

Vopred dakujem

Zdroj je elektrošrot, i když tohle by měl zvládnout. Zkus to jen s každým modulem RAM samostatně.
Jinak doporučuji zkontrolovat, zda při montáži nezůstal pod deskou nějaký nadbytečný distanční sloupek v místě, kde deska nemá montážní otvor. Nejlépe desku vyjmout z bedny a vyzkoušet ji přímo na stole v minimální konfiguraci (=deska + CPU + RAM + zdroj + grafika).