Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem notebook do 19000kč??pls

dobrý den potreboval bch poradit s výběrem notebooku do 19tisíc jestli něco takovýho je...jsem student a potrebuju ho hlaně prenášet takže docela rozhoduje váha..použití bude jen tak na internet a word a občas nějakej ten film...něco jsem tady vybral ale fakt tomu nerozumim tak poradte pls

http://www.kasa.cz/pocitace-prislusenstvi/koupit/25 5878/fujitsu-siemens-14-/fujitsu-siemens-amilopro-v 3405/

DetailPage.asp

http://hewlettpackard.mironet.cz/DetailPage.asp?DPG =72751&FPG=2#diskuze

http://fujitsusiemens.mironet.cz/fujitsusiemens-pa1 510-tl50-512mb-80gbdvdrw-154quot--xph+dp73015/

moc děkuju za odpovědi...

Jsem netušil, že i takhle levný noťasy už cosi obsahují a cosi umí.

1. model Amilo 3405:
- pevnej disk, 40 GB se mi zdá málo
+ procesor
+ dá se přidat další paměť (to asi uděláš rychle) :-)
+/- širokoúhlej displej; pro mě +, jak se na to budeš dívat ty, nevím
+ optická mech. Dual Layer
-/+ ExpressCard: do budoucna (pár let) jasný plus; pro mě obrovský mínus
+ XP Pro v ceně!

2. model Amilo Pi1505
- procesor Core Solo (i když je otázka, zda to u noťasu něčemu vadí)
+ větší disk
+/- SATA (nemusí ničemu vadit...)
+ velkej displej => - větší rozměry
+ opt. mech. dual layer
-/+ ExpressCard: do budoucna (pár let) jasný plus; pro mě obrovský mínus
- Výdrž až 4 hodiny, mínus proto, že tomu prostě nevěřím!
+ XP Home v ceně

Na zbytek už jaksi nemám sil...

Pavel

Výdrž až 4 hodiny, mínus proto, že tomu prostě nevěřím!

u výdrže dle výrobce vždycky odečítám 1hod a mám reálný čas pro jednoduché klofání v pspadu nebo ve wordu.

obecně: modely s 512mb ram by mohly na xp stačit.
síťování (mapování disků) s xp home je jakési divné, ale prý už to někomu fungovalo.

eště: širokoúhlý displej mi připadá nízký (málo pixelů na výšku), ale jednou budou všude.