Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Mobil kolem 2000 Kč

Dobrý den,
potřebovala bych poradit s mobilem pro mojí maminku.
V mobilech se docela vyznám ,ale v takovéto cenové rolaci jsem mobil nikdy nenakupovala ,takže ani nemám přehled a hlavně ani čas.
Nepotřebuje výkon ,potřebuje spolehlivost a kvalitní mikrofon a fotoaparát(Vím ,že za 2 tisíce to zázrak nebude).
Parametry
Velikost kolem 4 palců max 4,5(4,7)
Ram 1Gb min.
Nejlépe Android
ROzlišení ani procesor neřeším,ale nechci ,aby se sekal.
Paměť taky není důležitá
Značku neřeším ,ale potřebuji jen telefon ,co se dá sehnat v obchodě.´(proto ne nějaký Číňan ,který seženu jen na internetu,ale nic proti nim sama jsem jich pár vlastnila :D )

Jsou zobrazeny jen nové odpovědi. Zobrazit všechny
Předmět Autor Datum
Op3n Dott jedině.., zkus si ho trošku osahat a potom uvidíš, snímky ti toho moc neřeknou až realita.…
Samsrung 22.12.2014 23:39
Samsrung
Telefon by byl hlavně využit na volání a sms ,hry vůbec ne ,jenom nějaké aplikace jako počasí ,jízdn… nový
dbnjuztrdcvb 23.12.2014 15:53
dbnjuztrdcvb
Dojdi se podivat do Tesca na ten Open dott nebo vem ten Galaxy Trend Plus, nic lepsiho za ty penize… nový
RedMaX 23.12.2014 16:38
RedMaX
No a co ta Nokia víše navrhnutá, než nějaké NONAME. nový
jezekhifi 23.12.2014 16:42
jezekhifi
Radeji jeden z tech dvou, ktere jsou na Androidu. nový
RedMaX 23.12.2014 17:28
RedMaX
je tu niekto mommentalne? mam otazocku nový
nick024 23.12.2014 21:07
nick024
no poslední
Thaeek 23.12.2014 21:12
Thaeek

Telefon by byl hlavně využit na volání a sms ,hry vůbec ne ,jenom nějaké aplikace jako počasí ,jízdní řády atd. a občasné focení.
Proto nehledám výkon ,ale spolehlivost.
Windows phone není špatný,ale je to malé omezení s aplikacemi.(vím ,že už ne tak velké ,ale přece jenom to není dokonalé)

Zpět do poradny Odpovědět na původní otázku Nahoru