Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Chyba při rozbalování zaheslovaného archivu RAR

ztáhnul sem si film je rozdělen do 3 souboru, koncovku ma rar, Rozbaluju ho ve WinRar a chce to pomě heslo, to tam zadám který by tam mělo být aspon bylo u toho filmu, ale po 9% rozbalování mi to napíše? nesouhlasí CRC v šifrovaném souboru...(nesprávné heslo)? je to špatným heslem?? dá se to heslo nějakym způsdobem zjistit??

S tím názvem jste to myslel vážně? Předmět by měl vypovídat něco o skutečné podstatě problému! Pojmenovat vlákno "Film" je opravdu k uzoufání. Změněno. (anarchist)

Je to špatně stáhnutý, tj. s chybou.

dá se to heslo nějakym způsdobem zjistit??

Budiž jednou pro vždy řečeno, že zjistit ve smyslu "dostat ho odněkud" se helo ve WinRARu nedá. Co by šlo je útok hrubou silou, kde se budou zkoušet hesla jedno po druhým. V závislosti na počtu znaků v hesle si počkáš pár let/desetiletí/století...

Pavel

Filmy sa nestahuju z nelegalnych zdrojov, ale pozicaju sa legalne z videopozicovne alebo kupia v obchode alebo sa pozeraju v kine. Ak ten film je zaznam z kamaratovej dovolenky tak je stahovanie potom samozrejme legalne, a heslo ti povie ten kamarat.