Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Chyba při rozbalování zaheslovaného archivu RAR

ztáhnul sem si film je rozdělen do 3 souboru, koncovku ma rar, Rozbaluju ho ve WinRar a chce to pomě heslo, to tam zadám který by tam mělo být aspon bylo u toho filmu, ale po 9% rozbalování mi to napíše? nesouhlasí CRC v šifrovaném souboru...(nesprávné heslo)? je to špatným heslem?? dá se to heslo nějakym způsdobem zjistit??

S tím názvem jste to myslel vážně? Předmět by měl vypovídat něco o skutečné podstatě problému! Pojmenovat vlákno "Film" je opravdu k uzoufání. Změněno. (anarchist)

Filmy sa nestahuju z nelegalnych zdrojov, ale pozicaju sa legalne z videopozicovne alebo kupia v obchode alebo sa pozeraju v kine. Ak ten film je zaznam z kamaratovej dovolenky tak je stahovanie potom samozrejme legalne, a heslo ti povie ten kamarat.