Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Žiadny program neukazuje teplotu CPU

Nedávno som si vyskladal novú PC zostavu..všetko mi normálne rýchlo ide, len asi jediný malý, ale zároveň veľký problém je že mi žiadny program nechce ukázať teplotu CPU v záťaži.

Skúšal som veľa programov..CoreTemp, RealTemp, Speedfan,Aida no nič.

Ide o procesor AMD A6-6400K
Základná doska ASUS A88XM-PLUS

-Viem, že normálne nieje potreba nič riešiť ked PC ide normálne(bez problémov), no ja by som v blízkej budúcnosti chcel procesor taktovať...a pri tom je už lepšie vedieť aká je teplota CPU..pls poradte..čo s tým?

A v BIOSe mi teploty normálne ukazuje(hodina v BIOSe - 51 °C), takže teplotné čidlo by malo byť OK!

Ty si web Asusu nenavštívil ani náhodou že ? Majú tam na jednu obrazovku veľkú, upútavku, na Fan Xpert 2, dokonca s videom v HD

tak snáď, keď si vyskladám PC, tak si hádam niečo o tom mainboarde prečítam, zistím

pls poradte..čo s tým?

.... :puff: