Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zdroj Seasonic nebo něco jiné s lepší certifikací do 2600 ?

Zdravím potřeboval bych radu ohledně koupi modulárního zdroje.. měl jsem vyhlédnutý tenhle: http://www.czc.cz/seasonic-ss-620gm2-evo-620w/1516 07/produkt ale potom jsem zjistil že se dá koupit za stejný peníz něco co má certifikaci Gold ale je třeba od corsairu... Hodně lidma by byl doporučenej právě seasonic tak se ptám

No.. já se díval a ten můj má certifikaci bronze a našel jsem třeba ten corsair 650W s certifikací gold taky modulár za stejnou cenu... A Tech 600W podle me jelikož mám AMD grafiku a budu ji chtít nataktovat a ted mám sice taky 650W ale to je snad to nejhorší a nejlevnější co se dalo sehnat a stálo to 650korun a ted mám tu možnost trochu do toho zainvestovat a zdroj mi přisel nejrozumnější momentálně