Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem problem s obnovení windowsu

chlapci potřeboval bych poradit: nechce se mi reinstallovat windows v ntb( ntb umí reinstallovat bez cd) ale když to chci reinstalovat tak mi to napíše že se stala neočekávaná chyba, když dám test hard disku tak jeden je Passed a druhej failed, mohlo by to být tím že jeden hardisk je odpojenej a tím to nejde reinstalovat?

ale já to mám v ntb, a v ntb se fakt hrabat nechci, jenom mi to ukazuje že jeden hardisk je passed a ten druhej co je recovery je failed, kde jsou instalačky na win 8 pokud dobře vím, tak jestli bych to dal do opravny ať to rozdělají a kouknou se jestli nějakej drát není odpojenej, nebo jestli je hard disk celej na odpis to mě zajímá.

Celej problém byl v tom že, když jsem dal třeba rozlišení obrazovky nebo něco jiného v ovládacích panelech tak mi to nenašlu cestu, tak mi jeden kámoš co chodí na IT školu řekl že stačí obnovení windowsu a bude to ok, ale když jsem to udělal tak mi vyskočilo že se reinstalace nezdařila, a když dám při spuštění rychle esc a dám diagnostic systeam a dám hard disk test tak jeden hard disk je passed a druhej je failed. tak nevím jestli není náhodou jeden hard disk odpojenej, v ntb mám hodně problému s hardiskem.