Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nejde obraz, přitom na druhém monitoru jde..?

Dobrý den,
řešim takovou zvláštní situaci. Skládal jsem jedno pc z různých starých komponent (dále pc1) a chtěl jsem ho vyzkoušet. Rozpojil jsem tedy domácí pc (pc2 a monitor1) a vyzkoušel pc1 a monitor1. Nešlo to, monitor1 se ani nezapl. Tak jsem to rozpojil a vrátil pc2 a monitor1 do původní sestavy.
Teď ale nastal háček. Nešlo to. Monitor1 se jen rozsvítil černě a zůstal tak. Vyzkoušel jsem tedy svůj pc (pc3) na monitoru1 a ten jde, takže v tom chyba není. Následně jsem vyzkoušel i pc2 se svým monitorem (monitor2) a to jde. Takže prostě původní sestava monitor1 a pc2 nejde dohromady, ale zvlášť funguje.

Když pustím ten pc2 s monitorem2, tak se pc vždy zakousne po načítání windows. Zkoušel jsem i instalovat nové, ale pořád to nefunguje. Možná tedy nějaký hw problém?

Děkuji všem za případné rady :)

Skus pripojit PC7 s monitorom 9.
Co ine Ti na to odpovedat?

Mozno pripajas kabel od monitora na nespravnu grafiku (integrovana/dedikovana)
Mozno to pripajas spravne, ale na monitore si nenavolil spravny vstup
Tych "mozno" je naozaj dost, dokonca moc.
Bez presnych informacii ani na Vianoce neni Poradna vestirnou.

řekni mi, jaký přesný informace potřebuješ, ironie taky nikomu nepomohla.
Ne, připojuji to ke správný grafice. Na monitoru žádný volení vstupu není, čili to nevolím špatně.
Když se odprostíte od "chytrých" řečí, kterých najdu na internetu mraky a dáte mi skutečnou radu, nebo otázku, která může vést k vyřešení problému, budu rád, děkuji

řekni mi, jaký přesný informace potřebuješ

Asi si nepochopil princip poradne, ja ziadne Tvoje informacie nepotrebujem.
Ty chces riesit problem a je v Tvojom zaujme napisat dotaz, na ktory sa da odpovedat.
Informacie, ktore je treba zadat si predsa videl a odignoroval na stranke zadavania dotazu.
add

Mas v dotaze monitor1 a monitor2, mame si domysliet ake paramerte ma monitor1 a monitor2? Ake maju vstupy (konektor) a ci mas spravne navolevny vstup?
Mam doma pc1, pc2, pc3, fajn teraz vieme presne specifikaciu grafiky na pc1(2)(3) vcetne parametrov, vystupov, konektorov.
Dnes sa pouziva na pripojenie PC s monitorom VGA, DVI, HDMI, DP, mozno aj S-Video, vestirna cez Vianoce nefunguje.

"Když se odprostíte od "chytrých" řečí, kterých najdu na internetu mraky" - no ked mas potrebu skusat nic Ti nebrani.

kdyby jste se trochu zamyslel nad dotazem, tak zjistíte, že přesné specifikace nejsou potřeba, ale že jde o problém, kdy to šlo, pak se zkusil jiný pc a teď to nejde. Nepotřebuji znát, který registr se kde pozměnil, stačí se zamyslet a přenést mi do odpovědi to, co si myslíte že se mohlo stát. Vstupy a výstupy jsou v tomto nepodstatné, to je vše správně, tak jak to bylo, když to fungovalo