Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Po instalaci OS poškozený filesystém

sestava: Athlon XP1800+, deska ECS L7VTA poslední BIOS, 512 MB DDR, Seagate 80GB, DVD-ROM a DVDRW LITEON, ASUS FX5600, Winfast TV2000XP Expert, WinXP Home SP2, zdroj 400W
Zdravím všechny. Před pár dny mi začal "blbnout" počítač. zapnul se až na cca třetí pokus až po odpojení od napájení. Vše ale fungovalo bez problémů. Pak najednou začaly win padat. Nejdříve se v BSOD objevoval nv4disp to se povedlo odstranit a pc fungovalo cca den bez problémů. Ale potom už pc padalo skoro při každé činnosti, přestalo detekovat TV kartu, a pod. Disk je rozdělený na 2 part. zazálohoval jsem tedy data a přeinstaloval WIN. Po instalaci mi systém psal že obnovil nějaké soubory. Nešlo spustit téměř nic ani defragmentace nebo cmd, u všeho mi píše že systém je poškozen.
V čem tedy může být problém?
- PC se zapne někdy až na několikátý pokus
- paměti v pořádku ( testováno v MEMTESTU )
- disk dle SEATOOLS fyzicky v pořádku píše critical error v posledním testu ( filesystem integrity ) na obou part.

Vadná deska, disk nebo zdroj ?

Díky za Vaše názory

Zkoušel jsem jiný zdroj a počítač se normálně zapnul. Bohužel jsem neměl instal. cd win a tak jsem nemohl vyzkoušet funkčnost. Zkoušel jsem svůj disk v druhém PC a všechna data jsou v pořádku.
Tedy mi z toho vyplývá, že odešel zdroj a nezbývá mi než doufat, že si s sebou nevzal i desku.