Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s grafickou kartou

Dobrý večer :) Dnes jsem si koupil grafickou kartu MSI radeon r9 280.
Mám tento počítač HP Pavilion HPE h8-1301es.
Dnes večer jsem ji zkoušel napojit do pc napojil jsem ji a nechce se rozjet mám k tomu ještě další kablík.A ten kablík ma takovou přípojku kterou nemám v počítači.Nevíte co s tím a jeslti se dá dokoupit a nebo jak to vyřešit ? Děkuji předem za vaše odpovědi.
Pokud budete něco potřebovat další info o pc tak vám ho zde napíši.

Ano na grafice ano to tam mám ale na zákadní desce nemůžu najít ten napájecí konektor hledal jsem asi 15 minut prošmejdil jsem vždychny konektory,kablíky a nikde to tam nejde připojit :( Na grafice vím kde to je ale na základní desce tam nikde nemám ten konektor kde to mám zapojit

Co vlastně chceš?
Deska by měla být zapojená už od výrobce, tam se nic nemění.
Grafickou kartu dáš akorát do desky a připojíš přídavné napájení. Pokud ho tvůj zdroj nemá, nahoře máš odkaz na redukci.

Kupovat tehle zdroj mi přijde krajně nešťastné. Navíc, k čemu 700W? To tam budeš připojovat mikrovlnku?