Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nový procesor

Zdravím rád bych se zeptal jestli tento procesor http://www.alza.cz/amd-fx-4300-d360497.htm?kampan= adw1_dsa-alza&gclid=Cj0KEQiAq_SkBRC3jLvJ1IPt2eIBEi QASUZy16Mzll6j3TXgCWPVvG5i__nEy6mjnkqzvVVqeYuqWOEa Al2Z8P8HAQ by šel do mé základní desky : http://www.gigabyte.cz/products/page/mb/ga-ma770t- ud3rev_31

V komponentech PC zatím nic moc nevím.

Vím že to má stejná socket a to AM3+ ale nevím jestli to chce ještě něco ;) předem díky za radu ;)

Ehmm .. asi sem totalní blb ale vůbec jsem to nepochopil . stáhnu tu složku a potom mám dělat co ? podle toho návodu tam není nepsané co dále .. 1. Představení @BIOS
2. @BIOS ke stažení (pro základní desky s chipsetem X79)
@BIOS ke stažení

3. Než začnete

I. Pokud váš systém podporuje technologii Intel Hyper-Threading, nejprve ji pomocí BIOSu deaktivujte.
II. Zavřete prosím všechny aplikace a TSR (například antivirový program) běžící pod Windows, abyste zabránili nečekaným chybám během aktualizace BIOSu.
4. Postupy a jednotlivé kroky

I. Uložte BIOS
Na úplném začátku je v dialogovém okně ikona "Uložit aktuální BIOS". To znamená možnost uložit stávající verzi BIOSu.

Jako to si mám vypnout počítač nebo jak? :(

Dobré už to je :D já si nevšiml že to nainstalovalo soubor . hele a co tady ? tam není nějak napsané jaký server mám vybrat - c. Zvolte server @BIOS
"GIGABYTE @BIOS server 1 na Taiwanu",
"GIGABYTE @BIOS server 2 na Taiwanu",
"GIGABYTE @BIOS server v Číně",
"GIGABYTE @BIOS server v Japonsku",
"GIGABYTE @BIOS server v USA"
Další servery budou brzy doplněné.

Dobře, takže ty soubory které jsem si stáhnul mám dát kam III. Aktualizace BIOSu bez přístupu na internet
a. Neklikejte na ikonu "Internetová aktualizace"
b. Klikněte na ikonu "Aktualizovat na nový BIOS"
c. Vyberte prosím v průběhu otevírání starých souborů v dialogovém okně možnost "Všechny soubory".
d. Pro stahování z internetu či jiným způsobem prosím najděte nekomprimovaný soubor BIOS (například: 6OXM7E.F1).
e. Pro dokončení procesu aktualizace prosím následujte instrukce.

Mám to spustit podle bodu D.?

Ve vašem odkazu v dotazu je revize PCB 3.1 a přitom ta deska má ještě pět revizí PCB! Na tu vaši desku asi nikdo jiný nevidí a nebudu kontrolovat, co všechno ty předchozí revize podporují - například revize 1.1 nic žádaného.
BIOS skrze patřičnou utilitu Q-Flash - viz manuál základní desky.