Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problémy s tiskem na Edimax BR-6104KP

Dobrý den. Koupil jsem router Edimax BR-6104KP a připojil k němu tiskárnu HP LaserJet 1020. Nainstaloval jsem ovladač serveru, ten si našel porty, všechno OK. Bohužel, jediné, co nefunguje, je tisk, kdy se počítač tváří, že tiskne, ale nic se neděje. Na Internetu jsem četl diskuze, kde si spousta lidí stěžuje na to samé. Je možné, že je nějaká vadná výrobní série nebo je chyba u mě? :(

jakozto majitel tehle tiskarny ti to potvrzuju, tenhle smejd se takto chova i kdyz ho pripojis naprimo k pocitaci, doporucuju prostudovat tuny nespokojenych reakci na tuhle tiskarnu na product.jsp.

Na strankach HP je popsane docela dost "tripu a tiku", ktere by mohly pomoct. Ja je aplikoval vsechny a tak nejak to zabralo, jen se netesim, az budu v budoucnu nekdy muset preinstalovat system.

Je to skoda, kvalita tisku je velmi dobra.