Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Reprobedny (2 vstupy)

Dobrý,
doma mám dvě nové reprobedny, jedna z nichž má dva vstupy( jeden pro další bednu toho setu a další předpokládám pro přídavné ?). Je možno do jednoho z nich (prostřednictvím tedy jacku), připojit další bedny ?... jestli ano, proč mi přestanou hrát když to do ní zapojím.. ? jsem v tomhle opravdu začátečník a rád bych se Vás tedy poptal...

A to jako máme hádat?
Reprobedny jsou určitě nějaké značky a typu (např. BigNoise T101).
Nad zdířkami jsou obvykle nakresleny či vylisovány nějaké symboly.

Nicméně, moje věštecká koule se přihlásila ke slovu a říká mi, že to je výstup na sluchátka - logicky se po zasunutí konektoru bedny vypnou...

Asi nemůžeš najít tu moji předchozí odpověd:

In = Input, čili vstup.
V katalogovém listu (jde stáhnout odsud) se píše:

There are two audio inputs with 2RCA and 3.5mm sockets, on the back for connection to PC/TV/DVD player/Game consoles.

Čili můžeš si do těchto beden pustit zvuk třeba z TV. Rozhodně to není výstup.

Už z logiky názvu je jasné, že ze vstupu žádný signál nikam nepoputuje. OK, to že neumíš pojmenovat vstup/výstup se dá tolerovat, nikdo učený z nebe nespadl říká známé rčení. Ale nechtěj po nikom, aby byl jasnovidec a z prstu si vycucal co za reprobedny vlastníš. Ty "vstupy" nemají žádný popis? Bedny jsou koupené nebo domorobo? Pokud jsou koupené dej aspoň odkaz někam, kde jsou k vidění.

Abych to shrnul.

Stále nějak nechápu. Píšeš:

... vzadu je tam "Audio in 1" a "Audio in 2" ( ve kterém je ta druhá bedna), tak podle toho jsem hádal že se jedna o připojení dalšího audia..

Jseš si fakt jistý, že to máš spojený dobře? Snad ty bedny jsou spojeny "napevno", ne? Viz odkaz na foto od Brtníka: http://i.alza.cz/ImgW.ashx?fd=FotoAddOrig&cd=JG018 c2-03, kde jsou vidět dvě šňůry - předpokládám, že na jedný šňůře je konektor typu jack pro připojení do PC na výstup zvukovky a druhá šňůra vede k druhý bedně. Čili ty bedny jsou projeny tou linkou "napevno". Aspoň většina beden, co jsem viděl, to měla takhle.

Pokud je to jinak, nafoť to, bez toho víc neporadím.

A logicky, když u konektoru vidím napsáno "In", čili vstup, očekávám, že tudy bude vstupovat zvuk z jiného zdroje. Pokud by tam byl výstup zvukového signálu, bude tam napsáno "Out".