Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Linux prihlaseni

Dobry den, mam PC disk rozdeleni na dve poloviny, Windows XP a Linux Lubuntu ktery uzivam tak jednou tydne. Po prihlaseni se zobrazi jenom uvodni stranka bez ikon. Windows funguje.Prosim o radu. Dekuji.

Muj kompl to neni... kdybyste si to precetli PORADNE, tak zistite ze je bratrancuv.
Do něj jsem zas tak moc čas kukat neměl. A kdyby tak max minutu?!?!?!?!?!?!?!?!?!

Na svůj si nedám Windows ani pod záminkou smrti... používám mint, ubuntu, lbuntu, feoru a opensuse...Na jednom HDD!!!!! ja su LINUXÁK jak prase

Dobry den, je to Lubuntu 14.4. Pravidelne jsem stahoval aktualizace softveru kazdy tyden. Dosut do fungovalo.Po prihlaseni se se zobrazi jenom obrazek pozadi bez ikon, jenom v rohu je napsano cislo verze - 14.4 . Nereaguje vubec na nic, jenom musim vypnou PC ze site.Windows funguje dal. Stve mne to protoze pres Lubuntu delam bankove prevody.