Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Anketa pre programátorov

1. V čom programujete?
2. Ktorý z tých jazykov je váš hlavný?
3. Ako dlho v nich programujete?
4. Ktoré programovacie jazyky sa chcete naučiť?
5. Čo vám vo vašom jazyku chýba?

Anketu zámerne nedám, lebo sa niektorí obmedzia len na tú. Čakám bohaté vlákno a prípadnú zaujímavú diskusiu k veci.;-)

1) Pascal, Java, C, C++, Karel, Basic, ASM (8051)
2) Java
3) Java asi 2 roky, nejdele basic (Didaktik M, Gama), zhruba 13 let...
4) C#, poradne PHP nebo neco tomu obdobneho, nejakou novejsi alternativu, ASP NET?
5) V Jave mi chybi vicenasobna dedicnost jako je v C++.