Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Update na win 8.1 z win 8

Zdravim. Jak mam aktualizovat win z 8 na 8.1? Ve store kdyz kliknu na win 8.1, tak to napise, ze to potrebuje nejnovejsi aktualizace. Ve windows update jich mam celkem 128, coz dela cca 1gb. Jenze kdyz to zacnu aktualizovat [zkousel jsem i po jedne], tak se to proste sekne na 0kb a 0 procentech a nic to nedela. Co s tim?

Musíš čekat, po nějaký době se to odsekne a pokračuje to, je to takový náhodný generátor čísel, se podívej na kontrolku na HDD jestli počítač něco dělá. Prostě nainstalovat aktualizace a pak půjde i to Store, nedávno jsem to taky absolvoval ....

No ja ti nevim. Provedl jsem obnoveni system do tovarniho nastaveni a napr. ovladac graf.karty, ktery ma kolem 300 mb se stahl hned, ale jak tam dam neco od windows, klidne i 80kb update, tak cekam klidne 15 minut a furt nic a to mam stahovat pres 1gb.. To je aspon na tyden ne?