Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jaký mám koupit zdroj?

Dobrý den.
Prosím vás o pomoc při výběru zdroje.
Procesor-AMD FX 8350
Grafická karta-GeForce GTX 650 MSI OC 1GB
Základní deska-MSI 970 Gaming
Jsem bohůžel ve výběru zdroje naprostý amatér.
Předem děkuji za vaši pomoc ;)

Já jsem si nedávno pořídil Corsair CX500M a nemůžu si na něj vůbec ztěžovat , má osmipin od kterého se dají odpojit dva piny a rázem mít šestipin , spoustu přípojů na větráky (asi 6) , 6 přípojů na HDD , prostě super .. Je tichý a utáhne celou mojí celkem výkonnou sestavu