Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Ako zrusit heslo na W8

Ahoj,
mam tu ntb s w8 /neviem aka verzia, na stitku dole pise len w8/, decko im postlacalo nevedia co a zrazu maju zaheslovany ucet:)

Na XP som mal niekedy bootovacie cd, ktorym sa dalo zrusit/nastavit nove heslo.

Viete mi poradit ako im to odblokovat? Ja sa pravdu povediac w8 skor vyhybam... Ak treba podrobnosti tak napisem.

diky za radu, vynuloval som heslo cez trinity rescue kit.

Napriek tomu sa nedostanem do toho konta, hlasi: Prístup do systému windows nie je zaručený kým neoveríte všetkými požadovanými zariadeniami.

Co to je? Neviete niekto ako je ta hlaska v EN originale, nech skusim pohladat na nete?

Povolil som konto administrator, prihlasil sa a skusil zmenit heslo pre postihnuteho usera. Pise, ze heslo zmenene, napriek tomu sa do povodneho konta nedostanem, vid hlaska vyssie.

Nejake napady predtym ako ma to prestane bavit a hodim tam tovarenske nastavenie?

Takze problem nakoniec nebolo heslo ale soft simplepass co je nejaka sucast na pristup cez citacku odtlackov prstov.
Decko to nejako aktivovalo, to sa da pochopit. Co uz je ale mimo mojho chapania, ze ten ntb ziadnu citacku odtlackov nema :)))

Sw odinstalovany cez konto administrator, uz to slape ako ma.

Diky za rady.