Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ochranná folie

Prosím, neví někdo o nalepování univerzálních ochranných folií na mobily v Nymburském kraji? Doma jsem zkoušel sám, ale teda všude bublinky, které nelze vytlačit a ozubené od zastřihování :P
Dík moc

Tak samozrejme, ale nejak nechapu, ze to nezvladnes sam.

Nalepis od jedny strany a mikrouterkou na displeje to postupne sunes dal tak, aby to bylo bez bublin.

Jinak opravdu je potreba ochranna folie? Pokud to ma clovek v kapse, tak je stejne nejlepsi mit poradnej kryt a jinak ty Gorilla Glass, ktery to dneska ma jsou docela odolny, sam uz jsem s foliema na mobil skoncil.

No víš, na můj mobil jaksi obal neexistuje, jinak bych neřešil nějakou folii. Sam jsem to zkoušel, ale jak je to univerzální, tak největší problém mi teda dělalo to vystřižení podle tvaru mobilu. Proto se tu ptám, jestli někdo neví o někom, kdo univerzální lepí ...