Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem deska problém se zapojením panelu

Konkretně nemůžu zapojit panel.Když to udělám podle návodu-moc mu nerozumím...ale snad ho chápu dobře,tak po zapojení zdroje se protočí ventilátor na procesoru- protočí se i tehdy když není z panelu zapojené nic....když je vše zapojené podle návodu na pc jen bliknou kontrolky a protočí se ventilátor a hned se to vypne.... Mam do desky zapojit jak 20 pin ATX od zdroje a 4 pin ATX nebo stačí ten 20 pin??? Co musí být zapojené abych zjistil jestli funguje deska s procesorem???

dobrí den mam problem zakladní desku mam asus k8v se deluxe zdroj mam 470w panel na z.desce mi nejak nejde mama totam popsaní ale kdiš to zapnu tak vsechni vrtulky je škuvnou a kontrolka se rosvítí ale kdíš mačkam knoflí na zapnutí tak to vibec nereguje