Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Co vše provést s novým monitorem EIZO?

Koupil jsem si EIZO EV2455-BK. Bohužel k němu nemám vhodný kabel, takže jsem musel použít stařičký D-SUB. Mohu čekat, že až zapojím displayport bude obraz lepší? A co bych měl na novém monitoru ponastavovat než jej začnu používat? Mám nějak ladit barvy? Netuším, prosím o zasvěcení, spíše obecné, ale klidně i k tomuto modelu. Návod tam žádný nebyl, jen CD, kde asi něco bude, ale ještě jsem nespustil.

Třeba by tě přešla chuť používat analog, kdyby sis v manuálu přečetl, co všechno bys měl nastavovat a kontrolovat, aby ses přiblížil nebo dosáhl kvalitu obrazu, jaký je při použití digitálního vstupního signálu. Ten monitor má HDMI, DVI-D, DisplayPort, to fakt nedodali kabel?

Přiložen byl DP kabel a jakýsi SS kabel. Bohužel na starém notebooku nemám patřičné konektory a na novém je DP jiné (menší) velikosti?? Moc tomu nerozumím, vidím to poprvé. Bude to zapojené přes dokovací stanici, tu jsem ještě nerozbalil, právě se chystám.

To vypadá,že to vyčorovali v obchodě. Ty kabely i manuál tam bývá. Určitě tam bude volba výchozí nebo default nastavení. Stačí kliknout a nic jiného nenastavovat.Po připojení HDMI je možné přijímat i zvuk,je-li ten drahý monitor vybaven.

Zeptat se můžeš, ale ne mě. Opravdu jsem to koupil, protože EIZO a přiznám se i proto, že tuto značku tady na poradně dost lidí kupovalo a taky proto, že peníze prostě byly :) Pokud mi někdo řekne, proč jsem udělal dobře, budu rád. Každopádně mám teď trošku problém s kvalitou obrazu na mém notebooku, což jsem dříve než jsem viděl toto EIZO nevěděl :):-D