Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Chybová hláška

Zdravim,
potreboval bych poradit ohledne chybové hlášky. Mam XP professional. Jde o to, ze kdyz vypinam pc, tak se mi objevi tabulka:
DW20.exe Aplikace se nemohla inicializovat, protoze stanice se vypíná. Budu vdecny za jakoukoliv radu.
Diky

Ak sa s tym chces hrat tak by si musel prist na to ze preco sa chce DW20.exe spustit, najprv by som prehladal registre ze kde sa to dw20.exe vyskytuje, pripadne aj disk a pozrel sa (vlastnosti) ze co to je zac.

Alebo (pre laikov lepsie) nainstalovat Win+zaplaty+ovladace nanovo, a nebudes mat ziadne hlasky.

Jak píše MM, budeš asi muset hrábnout do registrů.
Napřed zkus vyzkoušet postup z PC-help, přetiskuji :

Start / Nastavení / Ovládací panely / Systém. Na kartě Upřesnit klepni na tlačítko Zasílání zpráv o chybách, pak klikni na přepínač Zakázat zasílání zpráv o chybách. I když zasílání zpráv o chybách zakážeš, může ti systém oznamovat výskyt chyb. Dosáhneš toho zaškrtnutím políčka Upozornit pouze v případě výskytu kritické chyby.

Nepomůže-li to a máš MS Office odinstalován, pak opatrně použij free a s češtinou
CCleaner, věnuj pozornost kartě Aplikace :

CCleaner

ccleanerczbuchtic.html

Pokud ti postačí bezinstalační adresář OpenOffice 2.1 cz,
tak si to stáhni a přidruž si soubory, ale ani nemusíš :

yva9h4