Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém se síťovou kartou

Chtěl bych se zeptat na vypadávání internetu.Občas se stane,že zapnu internet exploder,stránka nabíhá strašně pomalu a nenajede
internet.Síťovka v tu chvíli nebliká,přitom XP hlásí,že je připojen-aktivní.Když restartuju počítač,tak to najede.Je to nový Realtek,ale počítač má zatím 96MB RAM/Win.xp.Občas to zlobilo i
u windows 98.

System Restore - zbavíš se ho jednoduše: z registrů v HKLM/Software/Microsoft/Windows/Current Version/Run případně RunService (a samozřejmě to samý v HKCU) vymažeš vše co souvisí se System Restore a PCHealth. Pak přejdeš do HKLM/System/CurrentControlSet/Services/VxD a vymažeš odsud podklíč VXDMON. (Samozřejmě doporučuju nejdřív původní stav vyexportovat, kdybys to chtěl vrátit zpátky). Restartuješ a smažeš na všech discích složky _RESTORE. To je drsnější způsob. Jemnější je zakázat to ve vlastnostech systému, ale tím se nezbavíš složky _RESTORE, protože ti ji VXDMON a PCHEALTH zakáže vymazat.