Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem systém win 8 se zasakl na přihlašovací obrazovce

jelikož mě zase nějak zasekly harddisky, když jsem je měl zapojené současně a dokonce i spadlo metro a aplocha (dwm restart nic nedělal), visel tam proces explorer, který nešel sestřelit, tak jsem se odhlásil. Pak jsem se chtěl přihlásit, ale trvá to asi 2 minuty. po přihlášení spadne plocha nyní se přes ctrl alt del odhlašuji, opět to trvá věčnosti. Nevíte, kde co je to za blbé chování windows 8?

tazatel zapomněl připsat, že si hrál s usb disky.
víš, jak to vypadá se spolehlivostí ochran usb napájení - mě u elitebooku odešel jeden port už po třech měsících a to nejsem žádný výzkumnický barbar. lenovo je stejná čínská mrdka jako ten hp.
každopádně když zjistím problém s usb portem, nebudu tam dál připojovat externí disk a nebudu pak žasnout nad tím, že jsem přišel o data.

Už jsem se setkal s tím, že při klonování disku (2 interně zapojené disky) to tam jeden člověk nechal a restartoval. Windows si myslely, že jde o zrcadlený disk a za čaly tam nějak divně zapisovat a pak to šlo celé do kytek.

Další případ byl s USB tiskárnou (tuším HP 1100). Se zapojenou tiskárnou to šlo po startu do BSOD. Po odpojení tiskárny (vytažení kabelu) najel počítač bez problémů.