Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Low-end sestava

Ahoj,
Chtěl bych sestavu jen internet film a jedinou hru Gothic3 a možná AoE 2...
Nasel jsem hromady tech kancelarskech Dell a pod. Jak se na to pokladali monitory a bejvaj na uradech. Cpu P4 a pod. Je to pouzitelne ? Byvaj i do 2 tis nejspis nejaky skladovy.

Diky Jakub

Jojo ma to ddr2 coz je fajn a ten 3,0GHz P4 je pomerne dobrej s FSB 800MHz voz mam na tom druhym mozna take jen jen je tam dvoujadro no. Ono to asi nebude mit ty AGP sloty co tyhle kancelarsky. Ja mel jeden IBM a ten nemel snad Ani PCI jenom ten svuj specialni jako vystup interni grafiky.

Tohle by snad melo mit 256MB coz by melo podla pozadavku stacit. Muzu ho miti za 600 coz mi prijde pomerne fajn. Dokoupil bych treba jen RAM. Ono to stejne dual channel nema zejo

Tak dva je hodně málo i na jetej za 3 už to je o něčem jiným,teď tu mam třeba za dva celej Pc pro známího jestli si doplatí redukci jinak jde na Aukro MB má vadnej IDE slot jinak Ok na tohle můžeš taky pak u jetýho narazit že nepojede jak má,mě tu ten Pc třeba jel 2 roky jenže přes SATA a jemu sem tam hodil IDE HDD a mě to tady tejden jelo a jemu to po dni házelo error HDD mě pak doma už taky.:-)

Jasny no takze pak takovy ty jepky co jsem odkazoval spis brat darem nebo nebrat ani tak. Je pravda ze ted mi to prijde uz taky nejak moc. Kdyby za 200 tak je to o necem jinem.

Mam doma takovej zaklad ted mu bude 5 let. Athlon X2 DDR2 2x4GB GeForce 9500GT 500GB WD ... upřímně se ty léta pere s boxovym chladičem ale pořád si na nem zahraju všechno i když ne na kvalitu. Metro Last Light, GTA IV neni problem jen se člověk musi uskromnit jelikož vykonu nema na rozdavani. Ale pořád se pere. Visty, 7, 8, 8.1.. i Linuxy vyzkousel :D Jenze bratr zacal minecraft a uz to bylo... Ted musim dokopavat pres rodiče abych si něco mohl dělat do skoly. Jelikoz je ale pripojen na TV, nemám si se svejma 194cm jak sednout. Nakonec to odmakam na 9 let starem Aceru Aspire se zadelanejma sedmička a jedním jádrem. Musim ho ale pochvalit to je neskutecnej drzak. To byl acer jeste kvalita. Akespon tento kus.

Za rok a pul bude konec skoly konečně a ja doufam ze ty prachy pak budou. Postavim PC takovy abych na nej nemusel par let sahnout. Ale zadnou herni kravu nepotrebuju. Na muj gothic, metro nebo mafii to tak zhave byt nemusi. No to se vse uvidi. Momentalne jeste musim vydelavat na motobiku.

Vždyť to píšu :-) nemám potřebu mit obrovské takty a paměti. Snad jen připojeník interentu... to bych rychlejší přežil (2Mbit/s). No ale to bych vhtel asi moc. Take jsem se sháněl po o chlup lepším procesoru. Za čtyřjadro bych se nezlobil. Ale ta investice mi prijde zbytečná. Nechal bych ho dožít jak je. Stačil by mi stejnej. Proč někdo neprodává nejakou konzoli pro ty děti. Zapnou rovnou jako OS obrazovka login minecraft a hotovo. Bratrovi by to snad i stacilo. Pak cloveka mrzi kdyz si po nekolika letech hrani Gta SA, MINECRAFTU A FLATOUTU nedokaze zmenit Tapetu...