Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Internet přes Karneval

Za týden ke mně přijde chlápek se samoinstalačním balíčkem a modemem,
mám objednané Turbo 3000/300. Na stránkách Karnevalu jsem nenašel nic
o typech poskytovaných modemů atd...
Stáhl jsem si zatím pdf-ka ke všemu možnému, zatím jsem je nečetl.
Jedná se mi hlavně o to, zda si budu muset přikoupit síťovou PCI kartu
nebo bude modem nějaký jinačí (na desce nemám integrovanou síťovku).

Sorry, nebudu teď reagovat na případné odpovědi, hážu šipku do postele.

Mival jsem od UPC jakysi modem Thomson (asi dva mesice jsem ho pouzival na USB)...Bylo to strasny. Jednou, jdouce kolem bazaru Ruzovou ulici, zakoupil jsem sobe za 150,- krasnou pci sitovku 3com. Problemy zmizely. Jedu prez ni dodnes. Jen modem Thompson loni na jare umrel.

Isp zdarma druhy den privezl mou dnesni Motorolu. Na USB by me ani nenapadlo to pripojit...Ani nevim, jetli to ma prislusny otvor...