Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem aktivace windows

Zdravím mám dotaz mel jsem na reklamaci notebook byl vadný disk daly mi novy a při zapnutí to píše aktivaci Windows před tim to po zakoupení nechtělo a CD key u notebooku neni. Nevíte co s tím jestli nějaký aktivátor který si třeba CD keY najde nebo z5 do obchodu? Diky
Změna kategorie, původně: Software (karel)

loading...

nemusiš ani skušat tento odkaz som už po odskušani len tu poslal minimalne 10x a nikdo ,,nereklamoval,,
http://pc.poradna.net/q/view/1327903-windows-8-1-c ore-pro-32-64-bit-download
ano prv sa to robilo pridanim ei.cfg ale tu netreba ,,konečne,, ale zas to ma kodovane esd čo nevonia mne ale mam svoje
File Name: sk_windows_8.1_with_update_x86_dvd_6051664.iso 15.12.2014 2997MB
Languages: Slovak
SHA1: C0E62A806D17086E6ECBC71FD901BC253FC383F4 IR5_CCSA_X86FRE_SK-SK_DV9
-------------------------------------------------- -----------------------------------

File Name: sk_windows_8.1_with_update_x64_dvd_6051501.iso 15.12.2014 4056MB
Languages: Slovak
SHA1: AD26428F7900775C792135616ED04053B44C2E3A IR5_CCSA_X64FRE_SK-SK_DV9
-------------------------------------------------- ------------------------------------
File Name: sk_windows_8.1_enterprise_with_update_x86_dvd_6050 853.iso 15.12.2014
Languages: Slovak
SHA1: 13717B9068516FFB466EAEB47409C42321F8C0FB IR5_CENA_X86FREV_SK-SK_DV9

Nejde o ziadne ei.cfg. Ide o SLP subory ktore si vzivote nevidel ptz su tajne :) (vie o nich len ten kto vie co hlada). Ked sa ti to nainstalilo (to si robil uplne cistu instalaciu?) a aj po 30dnoch ti nepise nic o aktivacii (resp. v ovl.panely - system ti pise ze system je aktivovany) tak potom to mas OK.

Ano ten oficialny link na W8.1 media som nasiel aj ja minuly rok.

no ja nemam vobec uefi takže som tam zadal svoj key,ale reagoval so na to že ty si pisal že si ho nevytiahne
a skušal som to na kolegovom notbuku kde z finanačnych dovodov sa ušetrilo nejakych 30Eur a kupil sa lacnejši model kde bol len W8 to že to prekavičkovali netreba hadam spominat

vytiahnes to ale len z recovery DVD alebo z nainstalovaneho acer notebooku so spravnou verziou Win. Co logicky clovek s vymenenym diskom neurobi. preto bolo SLP2x (vista a W7) dost silne dementne. W8.1 je mozne ze to netreba, to je prave to co neviem zhlavy. Dotazovatel si jeho instalacny kluc ale moze vycitat z ACPI a zadat ho rucne (plati len pre SLP3.x teda W8, u W7 a starsich mali mat vsetky stitok nalepeny)