Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Stačí zdroj 250W ??

Ahoj, myslíte ze na tohle stačí 250X zdroj?

MSI K9VGM-V, VIA K8M890, M-ATX, Skt.AM2/1000, DDR2, VGA+P
Athlon 64 3000+ AM2
APACER RAM 1GB PC3200/400 64x 8 CL3
SEAGATE HDD Barracuda 80GB T-Lite 7200.9 RPM, SATAII/300 8MB
CD-RW/DVD LiteON SOHC-4836V combo bulk

MICROSOFT Win XP Home CZ OEM SP2

jde o čistě kancelářský stroj na kterém poběží z 90% CAD, Open Office, Opera, ICQ, Skype, VoIP...

Bude to mít odběr tak 100W ale pokud je zdroj starší jak 3roky tak bych ho vyměnil.Ušetřené 5ti kilo za to nestojí. Ty ještě starší budou mít nevhodné vnitřní uspořádání /menší proudy na 12voltech/ což u amd zas tak nevadí. Jestli kupuješ zdroj nový kup silnější.
Nevím proč nepřidáš cca 1500 a nemáš dvoujádrový 3800+...

Jinak ještě k té desce - osekaná levná deska fajn nemusí mít každý desku za 3tisíce Ale jako southbridge je čip VT8237A což je pekelně stará věc s narychlo dodělaným sata. Deska nemá podporu SATA2 a osobně bych k ní nedával vůbec SATA disk ale IDE. Řekl bych že pojede lépe8-)

zrovna to skladam. koukal jsem do case a je tam 300W.
je pro znameho. v patek mu klekl comp; padla deska a on potreboval nahonem dat dokupy nejake provozuschopnej stroj za co nejmensi peniz. v lete zalozil stavebni firmu a zacinal z uplnyho hovna takze na to proste nema... i na tohle jsem mu musel pujcit...
doted delal na Duronu 1200 a stacilo mu to tak myslim nebude tolik vadit ze nebude mit dual-core. ostatne jsem rozporuplne reakce k tomuhle typu procesoru.