Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Připojení telefonu nokia Lumia 520 k PC přes USB

Zdravím Vás, mohl by mně někdo poradit ohledně tohoto problému? Mám zde problém, při kterém se mi telefon sice připojí k PC, ale ve správci zařízení je evidentně nějaká chyba. Prošel jsem snad všechna fóra s tímto problémem a nikde nic. Konkrétně se jedná o ovladač s názvem RM-914. Po pokusu ho nalovit automaticky PC 3 hodiny pracuje, ale stejně se nic nestane.

Lenovo G580 - Windows 8 64-bit

Budu rád za jakoukoli radu. Už se s tim trápim 2 večery. Zlatej Android/iOS!

Telefony pripojovat k PC, pokud k tomu není nejakej vyslovene urgentný speciálni dúvod, napríklad príprava na flashováni firmware telefonu, zásadne a jenom jako USB storage, neinstalovat nikdy nic od výrobce telefonu v podobe podporných telefonních softwarú.

Všechny telefónní molochy softwarové se chovají v systému maximálne arogantne, stylem jsem tu Já, jenom Já, a není nic dúležitejší než Já. Nedej bože že pak je v systému instalováno neco pro jinej telefon, nebo varianta softwaru telefonního pro jinej mírne nekompatibilný model. To pokud neexistuje záloha systému, múže vyvstat práce na popoledne, preinstalovat ten rozdrbanej systém.

jsem tušil že nejsem sám co má tuto skušenost

10-nejhorsich-programu-podle-ctenaru

.... :puff: