Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kabel SCART -> VGA, opravdu to může fungovat?

Zdravím vespolek,
řeč je o kabelu Hama SCART To VGA cable
http://www.amazon.co.uk/Hama-SCART-To-VGA-cable/dp/ B0002W69MY

Skutečně stačí jen propojit Scart na VGA vstup monitoru? Není potřeba žádný konvertor? To se mi nějak nezdá. V popisu píšou něco o videoprojektoru, tak to je možná jen na speciální použití. A šla by případně použít s tímto kabelem ještě redukce Cinch/Scart? Cinch -> Scart -> VGA ?? Na klasický CRT monitor?

Moze to fungovat ak je na scart-e vystup RGB signalov (zvykne byt napr. na DVD prehravacoch). Ak display je schopny spracovat 50Hz vertikalne a 288 riadkov na snimok.

S cinchom to samozrejme nepojde, tam nemas RGB signaly, len composite. Musel by si mat prevodnik comnposite - r,g,b, da sa zbastlit ale nie je to jednoduche (nejaky integrac a nejake dalsie suciastky (R, L, C, ...) okolo neho.