Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Problem s diakritikou MS Word 6.0 dokumentu

Ahoj,

chtel jsem pozadat o radu - mam wordovsky dokument, ktery o sobe tvrdi, ze je "Microsoft Word 6.0/95 Dokument". Je napsan v Arialu a Garamondu. Pokud jej otevru ve Wordu 2003, nektera diakrtitika neni korektne zobrazena - napr. zakonèen (zakoncen), silnièní s흕 (silnicni sit).

Nevite, jak by se dalo zobrazit jej spravne? Stary Word nemam k dispozici.

Diky za pripadne odpovedi.
M.

Tak to jeste vytahuju hore, bych to shrnul. Po spolupraci s laskavym Janikem jsme zjistili (Janik), ze pismo je zprasene i ve Wordu 97, coz je verze, ve ktere to bylo (asi) napsane.
Dnes jsem si s tim jeste trochu hral (ve Wordu 2003) a jen tak mimochodem jsem kliknul na formatovani (SHIFT+F1). Mno a vpravo v okne "Formatovani vybraneho textu - Pismo" bylo u "Jazyk" tu "Anglictina" tu zas "Nemcina". Tak jsem oznacil cely text, zadal "Cestinu" a vsechna diakritika byla v poradku.
Tak treba to nekdy nekomu pomuze.
M.