Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC nebo notebook

Ahoj. Potřebuji poradit,jestli je lepší jít do stolního PC nebo do notebooku. Oba počítače jsou "jeté" z firmy. Je tam nějaká životnost, že třeba notebook je na něco víc náchylnější nebo tak? díky

Počítač bych využil jen na fotky, přehrávání filmů, programy (photoshop, ms office aj.) a internet. na hry to nepotřebuju. Jinak stolní pc je HP Compaq D530 SFF, P4 2,66Ghz, 512MB Ram, 35GB disk, to jestli má vypalovačku o to mi zatim nejde. Notebook o něm zatím info nemám, ale asi snad podobně.
Mně jde spíše o to, jestli z nějakého důvodu, notebooky třeba míň vydržej, nebo je to jedno a rozhodnutí je na mě jestli PC nebo Notebook.
Prostě chci počítač, který mi ještě pár let bude sloužit.

na PC s W98, 192MB Ram photoshop fachčí v pohodě, takže myslím, že notebook by neměl být problém, když je to ještě mladší výrobek, než moje současné PC s P2. Nebo opravdu nevím, já se moc v počítačích nevyznám.

Ak to potrebujes prenasat, tak notebook. Ak nie tak stolne PC, pretoze sa da lahko upgradovat prip. ak sa v stolnom PC nieco pokazi da sa to relativne lahko vymenit, NB ak sa ti pokazi (okrem HDD a mechaniky tie sa daju aj v NB relativne lahko vymenit), tak ho mozes vyhodit (ja si opravujem aj NB ak je to este mozne, bezny smrtelnik ale moc sanci u NB nema).

domu určitě stolní pc. notebook jen jestli ho chceš někam nosit. ale výkon je vyvážen teplotou tj. i výdrží baterie. já to řešim , tedy už spíš ne ale podtaktovánim mého Cel 2800. prostě domu PC, rozebereš, vyměníš, upravíš atd...