Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC nebo notebook

Ahoj. Potřebuji poradit,jestli je lepší jít do stolního PC nebo do notebooku. Oba počítače jsou "jeté" z firmy. Je tam nějaká životnost, že třeba notebook je na něco víc náchylnější nebo tak? díky

Ak to potrebujes prenasat, tak notebook. Ak nie tak stolne PC, pretoze sa da lahko upgradovat prip. ak sa v stolnom PC nieco pokazi da sa to relativne lahko vymenit, NB ak sa ti pokazi (okrem HDD a mechaniky tie sa daju aj v NB relativne lahko vymenit), tak ho mozes vyhodit (ja si opravujem aj NB ak je to este mozne, bezny smrtelnik ale moc sanci u NB nema).

domu určitě stolní pc. notebook jen jestli ho chceš někam nosit. ale výkon je vyvážen teplotou tj. i výdrží baterie. já to řešim , tedy už spíš ne ale podtaktovánim mého Cel 2800. prostě domu PC, rozebereš, vyměníš, upravíš atd...