Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Notebook s wifi nevidí žádnou síť

Mám notebook Asus A6M-Q05, má wi-fi kartu a dnes jsem chtěla ve škole zkusit, jak to funguje. A zatímco ostatní notebookisté vesele surfovali, mně ntb vytrvale hlásil, že v dosahu nebyly nalezeny žádné bezdrátové sítě. Přitom ve škole zaručeně wifi síť je.
S Kráťou jsme teď dlouho dumali, jestli mám všechno nastaveno správně a na chybu jsme nepřišli.
No a jelikož nevím, jaké informace jsou pro vás relevantní, tak se ptejte, co potřebujete vědět;-)
Jinak ještě detail - případné rady a doporučení můžu vyzkoušet až zítra...buď zase ve škole anebo v knihovně. Tady doma o žádné wifi síti nevím.
Takže teď se to ponese spíš v teoretickém duchu:-)

Tak, abych to dokončila...v pondělí putoval ntb opět do servisu, dnes mi ho táta přivezl zpátky. Prý přeinstalovali BIOS, nainstalovali mi nějaký prográmky co vyhledávaj sítě a zase to funguje. Říkali, že je to problém softwaru...že stačí třeba nainstalovat něco, co s wifi vůbec nesouvisí, a přitom to dokáže vše pokazit. Pak taky říkali, že i kdyby to zase zlobilo, tak že ani nemá cenu to posílat na reklamaci, protože softwarové problémy se reklamujou blbě a že pokud to bude zas zlobit, tak by bylo mnohem jednodušší koupit externí wifi, která stojí asi 700 Kč a je mnohem spolehlivější než ta integrovaná...