Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Legální W7 32 bit na nelegální W7 64 bit

Ahoj prosím vás o radu.
Mám v PC Windows 7 Ultimate 32 bit - Legální. Ale nemám CD.
Chci si zformátovat disk a stáhnout si nelegální W7 Ultimate 64 bit. Když jsem si je stáhl v ISO., tak mi to nejde spustit, hlásí mi to chybu.
Můžete mi tedy někdo poradit, jak z nynějších W7 32 bit (legální) vymazat celej komplet HDD a nainstalovat si tam W7 64 bit (nelegální)?
Mockrát díky.

Měli bychom si ujasnit pojmy: Instalační médium není legální, nebo nelegální. Jeho původ je z právního hlediska zcela irelevantní. Legální, nebo nelegální je licence k operačnímu systému, přičemž některé licence (možná všechny - to přesně nevím) se vztahují jak na 64 bit, tak na 32 bit.
Ovšem, člověk, který neumí naformátovat systémový oddíl před zahájením vlastní instalace - ten by neměl instalovat operační systém. Zcela určitě neví nic (nebo skoro nic) o potřebných driverech a tisící a jedné maličkosti při instalaci.

Tak pouzij treba "Clonezilla" (nebo jiny klonovací SW) naklonuj si ten disk, a IMAGE windows vrat potom zpet. (O nic nedojdes zachovás presny stav)
To formátovaní disku má náky hlubsí vyznam?

TiP~ Windows se dá zakoupit.

Prepsáním, smazáním? (Slovo formátování je hodnē obecné, neni formátování jako formátování)
Tak jak jde instalovat OStoOS systém na systém a následovné smazaní .OLD

(Podporovat, povzbuzovat nēkoho v instalaci illégalních OS nebudu.)

Ve světě počítačů má sousloví "formátovat oddíl" pouze jediný význam.
Ohledně ilegálnosti: Tazatel přece licenci vlastní. A licence není vázána na instalační médium, ale na počítač (je-li, jak bývá nejčastější, OEM). Za samozřejmost považuji dodržení verzí (Home, Professional,...)
Nebuď microsoftější než Microsoft.

"formátovat oddíl" pouze jediný význam

• Vyznam ano, ale formatovat se da vice zpusoby s dopadem efektivity, pak nevim jesti je pro tobe format jako format. Ve světě počítačů "jsou ruzné <stupne> formatovani..."

stáhnout si nelegální W7 Ultimate 64 bit

• Tyto verze jsou nebo muzou byt jiz modifikivané, prepraskané legalizatory, viry, v tomto chces nekoho podporovat v instalaci? A to pro tazatelovo vlastni dobro bych nedoporucil a nedoporucuju.
(jestli OEM umoznuje legalizaci 32 na 64 bit, language, nevim, necham na overeni)

(Ale na naké slovickareni nemam naladu ani cas)