Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Tablet-problém

Dobrý den, koupil jsem si od t-mobilu tablet prestigio multipad 4 ultra quad 8.0 3g a když chci hrát hry tak jsou mizerný fps nějakých 12-17 fps ale kamarád má úplně stejný tablet a takový problém nemá a hraje náročné hry. Reinstall tabletu i nějaké zrychlovací programy nepomáhají. Prosím o pomoc.

Pominu-li nedostatečný popis pro jakoukoliv pomoc, tak obecně napíši:

Administrovat operační systém vyžaduje znalosti.
V praxi je však počet uživatelů bez znalostí většinový.
To jsou takový ti, co si pořád někde stěžují, že jim "šmejd android" pořád zatuhává a podobně.

//update

Pro porovnání - pro tak triviální záležitost, jako je jízda autem, je nutno absolvovat zkoušky z řidičského oprávnění.
Komplikovanější záležitost - administrace operačního systému nic takového nevyžaduje.

Proč?
Protože bez znalostí jízdních pravidel může "řidič" zabíjet.
Kdežto rozvrtaný systém nikomu neublíží. Maximálně vysaje (zaslouženě) neopatrným ignorantům (uživatelům) konto.

Nashledanou.

Zrychlovací programy mají dělat co?
Ty si spravuješ svůj tablet a instaluješ na něj co tě napadne. Pokud děláš návrat do firemního stavu, musíš při tom nechat i vyčistit úložiště, jinak to nemá smysl.
Zjistit si, co vše se po startu spouští, pozakazuj nesmysly, které nepotřebuješ. Neinstaluj žádná zrychlovadla, která běží celou dobu a spotřebovávají čas procesoru a paměť.
Pokud se ti zdá, že je vše v pořádku a je to pomalé, tablet reklamuj tam, kde jsi jej pořídil - u T-Mobile.