Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s fotkama na externím HDD

Takže po dlouhém odzkoušení všeho možného filmy na externím HDD jdou. Problém je s fotkama. Ze všech fotek na HDD jsem otevřel jenom asi 3. Zbytek rozmazanej nespustitelnej. A navícsložka kde se nachází fotky dříve nebyla označena ikonkou zamku. Ted než rozkliknu ikonu uložených fotek je přes ni zamek. Tak a ted babo raď.

Ano jak znova spustit fotky na externím HDD tak jak byly v původním stavu. Po nastavení PC do tovarního nastavení se externí HDD zobrazil pod písmenem místní disk (E:) původně byl jako místní disk (F:). Pak proběhla nějaka kontrola před prvním spouštěním HDD a fotky se zobrazujou rozmazané.